Pratik kurulum ve kullanım

Prefabrik evler hızlı tasarlanması, kurulumu ve güvenilir olması nedeniyle özellikle sanayi tesislerinde kullanılan yapılardır. Özellikle tatillerde maddi imkanı el veren ve kendi evinin olmasını  isteyenler için aile nüfus sayısına göre hazırlanabilmektedir. Ayrıca tek başına olanlar için stüdyo daire şeklinde prefabrik evlerde yapılabilmektedir. Teknolojinin hayatımızın her yerine girmiş olduğunu ve oldukça fayda sağladığını da prefabrik yapılar sayesinde görmekteyiz.

Oldukça kullanışlı olan bu evlerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir özellikle sıcak yaz günlerinde serin, soğuk kış günlerinde ise sıcak olması nedeni ile tercih edebilirsiniz. Prefabrik evlerin en büyük sorunu olarak görülen nokta ise bağlantılarıdır. Bağlantı noktalarının iyi bir prefabrik ev için iyi hesaplanması gerekir.

Prefabrik evlerin tercih sebebi olmasının en büyük nedenlerinden biride diğer evlere göre ekonomik fiyatlarda olmasıdır. Tam anlamıyla teknolojinin velinimetlerinden biri olan bu yapılar kullanılan malzeme göz önünde bulundurularak oldukça uzun seneler verimli bir şekilde kullanılabilir. Diğer evlerde tercih edilen dekorasyon detayları rahatlıkla buralarda da kullanılabilir.

Tatil bölgelerinde kullanılacak olan prefabrik evlerin genel olarak 2 + 1 olarak hazırlandığını görmekteyiz. Ayrıca evin sahibinin isteğine göre belli bir fiyat artışı dahilinde teras ve balkonda prefabrik evlere uygulanabilmektedir.

Yazar: prefabrik

13 thoughts on “Pratik kurulum ve kullanım

  kadir

  (25 Kasım 2012 - 18:59)

  sıtenın tel numarasını orenebılırmym

  bılınmeyen

  (25 Kasım 2012 - 19:00)

  fıyat yada tel numarası ?

  zeki

  (14 Ocak 2013 - 10:57)

  Pratik kurulum ve kullanım yazınızın üzerindeki evin fiyatını mail atarsanız sevinirim

  NURETTİN MUTLU

  (11 Şubat 2013 - 23:26)

  merhaba sayın yetkili tekirdağ-yeniçiftlik te 300 m arsa aldım içine 70 m kurulumlu dublex tam donanımlı ,yalıtımlı prefabrik ev yaptırmak istiyorum.yaklaşık kaç günde teslim edilir ve fiyatı ne olur.
  lütfen en kısa sürede cevap yollayınız.
  teşekkür eder,iyi günler dilerim.
  nurettin mutlu.

   Gülcan

   (13 Şubat 2013 - 18:57)

   Sayın Nurettin Bey
   En kısa zamanda size uygun fiyat teklifimizi gönderecegiz.
   Saygılarımızla.

  ali

  (23 Nisan 2013 - 13:33)

  iyi günler bu tür ve görünümdeki bir evin fiyatını mail olarak atarmısınız yaptırmak istiyorum ve fiyat arastırıyorum en düşükten en yüksege kadar

  nurgul polattanis

  (17 Temmuz 2013 - 18:02)

  merhaba ben balikesirdeki arsama prefabrik ev istyorum. 70-100 metre kare arasi tek yada cift kat. detayli bilgi verrmsiniz odeme sekli taksit imkani monta nakliye ic dis tesisat fiyata dahil olan ve harici seyler hakkimda tesekkurler

  cingiz

  (09 Eylül 2013 - 22:44)

  salam bu linkde gosterilen evi fiyatini bilmek isterim, memkense, Qisa zamanda cavab verseniz cok iyi olur,
  http://www.prefabrikevler.org/pratik-kurulum-ve-kullanim

  Adem Dinc

  (06 Ekim 2013 - 01:02)

  Merhaba ben yurt disinda yasiyorum yalniz memleketime bir ev yaptirmak istiyorum 2 katli kac günde kurulumu olur?fiyati ne kadara gelir?

  Ali hastürk

  (12 Ocak 2014 - 22:59)

  Görünen fiatlar çok

  sonnur

  (01 Ağustos 2014 - 11:52)

  tel olursa sevinirimm lütfen

  Sümeyye Deveci

  (23 Ağustos 2014 - 13:03)

  Erzurumda yaptırmak istiyorum. Ev modellerini seçebileceğimiz bir katalog var mı yoksa isteğe göre mi tasarlıyorsunuz. İyi günler

  MİTHAT

  (11 Ekim 2014 - 21:41)

  HARİKA BİR EV BU FİYAT KONUSUNDA NET OLARAK BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir